Bilgisayar Kiralama

Bilgisayar kiralama işlemleri son kullanıcılar tarafından tercih edilsede son dönemde KOBİ’ler tarafından da rağbet görmeye başlamıştır. KOBİ’ler finansal kaynak yaratmada oluşabilecek yüksek maliyetin önüne geçmeyi, maliyet avantaji sağlayacağından dolayı kiralama olarak tercih etmektedirler.

Kiralama yapan KOBİ’ler ayrıca hizmet faturası aldıklarındna dolayı vergi tarafında masraf gözüktüğünden bu hizmeti gider olarak gösterebilmektedirler. Bilgisayar kiralayan KOBİ’ler ayrıca bu hizmeti alarak bir çok sorumluluktan da kurtulur. Örneiğin cihazın arıza durumunda teknik servis yerine, kiralama yapan firma üzerinden direkt işlem yapabilmektedirler.
İstenilen özelliklerde, istenilen sürede kiralama yapabilen KOBİ’ler dışında genellikle öğrenciler, kısa dönem stajyerler, mimarlar’da tercih etmektedirler.


 

Bilgisayar kiralama’nın son zamanlarda çok tercih edilmesindeki bir diğer neden ise, gelişen teknoloji ve yazılım sektöründe elde bulunan bilgisayarların yeterisiz kalması, yeni cihazların pahalı olmasıdır. Bilgisayar kiralama finansal avantaj sağlamakta, KOBİ ve son kullanıcılar ekonomik olarak daha doğru hamleler yapabilmektedirler.

Hemen formu doldurun! En kısa sürede iletişime geçelim.

Formdaki bilgileri girerek Gönder butonuna tıklayın. Temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  • Bu işlem tamamen ücretsizdir.
  • İhtiyaçlarınızı belirleyip size özel teklifimizi dinleyebilirsiniz.