Dış Kaynak IT Personel Desteği

Bilgi teknolojileri altyapınızın güvenliğine ve kesintisiz çalışmasına önem vererek nitelikli IT personeli ile şirketleri bir araya getiriyoruz.

Dış Kaynak IT Personel Desteği ile;

  • IT projeleriniz ve işleriniz için işletmeniz bünyesinde yarı zamanlı ya da tam zamanlı görev yapacak IT personeli desteği sağlıyoruz.
  • Dilerseniz, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız çerçevesinde kadronuzda istihdam edilmek üzere nitelikli IT personelini seçiyor ve yerleştiriyoruz.

Neleri Kapsar?

Tam zamanlı Personel Desteği
Firmanıza tam zamanlı destek vermek üzere IT personel desteği sağlıyoruz.
Yarı Zamanlı Personel Desteği
Firmanıza yarı zamanlı destek vermek üzere IT personel desteği sağlıyoruz.
IT Personeli Bulma ve Yerleştirme
Firmanızın kadrosunda görev almak üzere, IT personeli buluyor, seçiyor ve yerleştiriyoruz.
Teknik İş Görüşmesi Desteği
Sizin bulduğunuz IT personeli adaylarının teknik görüşmelerini yapıyor ve adayların niteliklerini raporluyoruz.

Farkımız

1
Küçük ve orta ölçekli işletmelerin bilgi teknolojilerine yönelik ihtiyaçlarını çok iyi tanıyoruz, bu nedenle KOBİ’lere en doğru şekilde hizmet vermek için en az 2 yıllık deneyime sahip ve kiralama süreleri boyunca düzenli olarak eğittiğimiz birinci sınıf nitelikli personeli görevlendiriyoruz.
2
Ekibimiz IT alanında tecrübe ve bilgiye sahiptir. Bu tecrübe ve bilgi birikimi ile uzmanlarımız işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek en doğru personeli bulmanızı sağlayacaktır. Size sadece bütçe ve değerlendirmenize göre yetenek havuzumuzdan seçim yapmak kalıyor.
3
Adaylar için istihdam öncesi bir tarama süreci uyguluyoruz. Bir profesyonel sizin tarafınızdan işe alınır alınmaz, uzmanlarımız yeni pozisyona mükemmel bir şekilde hazırlanmak ve şirketinizin bilgi birikimini doğru bir şekilde aktarmak için uzmanlık eğitimlerine başlıyorlar.
4
Yetkin BT personelinin işe alım ve uygulama sürecinin tamamını yürütüyoruz: ilk görüşmeden sözleşme imzalanmasına, vergi yükümlülüklerine ve çalışanlar için tüm avantajlara kadar. Ardından, özellikle şirketler için önemli olan yönetim desteği sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

IT Personel Desteği Nedir?
Dış kaynaklı IT desteği, işletmenizin tüm IT altyapısını yönetmek için farklı bir servis sağlayacıdan alınan yarı zamanlı ya da tam zamanlı destektir.
IT Personel Desteğinin Kapsamı Nedir?
Destek, siber güvenlik, ağ izleme, buluta geçiş, olağanüstü durum kurtarma ve daha fazlasını içerebilir. Dış kaynaklı IT desteği, bozuk bir bilgisayarı veya bağlantısı kesilmiş bir sunucuyu onarmak için bir teknisyeni aramaktan daha fazlasıdır. Dış kaynaklı IT desteği, verilerinizi ve dijital altyapınızı korumak ve izlemek için güvenilir bir firma ile ortaklık kurmakla ilgilidir.
IT Personel Desteğinin Faydaları Nedir?
Şirketinizin IT desteğini dışarıdan temin etmek, şirketinize büyük miktarda para kazandırabilir. Tam zamanlı bir IT personeli istihdam etmenin, kendi dahili IT hizmetlerinizi geliştirmenin ve operasyonların maliyetleri, bir servis sağlayıcı ile ortak olmaktan çok daha yüksektir.
IT Personel Desteğinde Nelere Dikkat Etmeliyim?
Bir servis sağlayıcı seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler şunlardır:
Servis sağlayıcı ne kadar süredir faaliyet gösteriyor?
Çeşitli IT çözümleri mi sunuyorlar yoksa tek bir alanda mı uzmanlaşıyorlar?
Servis sağlayıcı, hizmetler için ne kadar ücret alacak?
IT Personel Desteği Tam Zamanlı mı, Yarı Zamanlı Mı?
Şirketinizin ihtiyacına göre, size temin ettiğimiz personel tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak şirketinizde bulunabilir. Dilerseniz, IT personeli ofiste, ya da uzaktan size destek verebilir.
IT Personeli Bulma ve Yerleştirme Nedir?
Şirketinizin IT altyapısınızı yönetmek için doğru adayları bulma ve seçme süreci zor ve zaman alıcıdır. Biz, sizler için iş ilanına çıkıyor, adayları seçiyor, en doğru adayı tespit ediyor ve uygun pozisyonlara yerleştiriyoruz. Dış Kaynak IT personeli hizmetinden farkı, sizin için bulduğumuz personelin sizin kadronuzda görev yapacak olmasıdır.
Teknik İş Görüşmesi Nedir?
Teknik iş görüşmesi, adaylar ile gerçekleştirdiğiniz iş mülakatında, adaylara yönelttiğimiz teknik sorular ile adayın teknik becelerini ölçtüğümüz ve görüşme sonrasında sizlere raporladığımız bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde adayları teknik bilgilerine göre değerlendirebilir ve size en uygun adayı işe alabilirsiniz.

Hemen formu doldurun! En kısa sürede iletişime geçelim.

Formdaki bilgileri girerek Gönder butonuna tıklayın. Temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  • Bu işlem tamamen ücretsizdir.
  • İhtiyaçlarınızı belirleyip size özel teklifimizi dinleyebilirsiniz.