Mobil Uygulama Geliştirme

Firmanızın görünürlüğünü arttırmak ve müşterilerinize hızlıca ulaşmak için mobil uygulamalar en doğru araçlardan biridir. Ofix olarak işletmelere sunmuş olduğumuz mobil yazılım geliştirme hizmetinde; hem Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazlarda çalışabilecek üstün kalitede uygulamalar geliştiriyoruz. Bu hizmet kapsamında,

  • İhtiyaçlarınızı analiz ediyoruz,
  • Kurumsal kimliğinize uygun UI tasarım yapıyoruz,
  • Kullanılabilirlik için UX tasarım yapıyoruz,
  • Android ve IOS uyumlu yazılım geliştirmesini yapıyoruz,
  • Dilerseniz bakım hizmeti sağlıyoruz.

Neleri Kapsar?

İhtiyaç Analizi

Hedef kitlenizi, sektörünüzü ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek en doğru çözümü sunuyoruz.

UI/UX Tasarım

Müşterileriniz kullanıcı deneyimlerini ve kimliğinizi dikkate alarak UI (arayüz) UX (deneyim) tasarlıyoruz.

Yazılımsal Geliştirme

Android ve IOS (Apple) uyumlu yazılım geliştirmesini yapıyor ve uygulama marketerine yüklüyoruz.

Bakım Hizmeti

Uzun vadede değişecek ihtiyaçlarınıza göre uygulamanıza bakım ve geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Farkımız

1

Tecrübeliyiz!
Yaklaşık 10 yıldır analiz, tasarım ve yazılım geliştirme hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzun sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde mobil uygulama geliştirme süreçlerimiz profesyonel şekilde yürütülür.

2

İhtiyaçlarınızı iyi anlıyoruz!
Ekibimiz bünyesinde sadece yazılım geliştirme uzmanları bulunmaz. Takımdaki uzman analistler, ihtiyaç ve beklentilerinizi iyi analiz ederek, sizinle yazılım geliştiriciler arasında köprü olur.

3

Uçtan uca hizmet!
Bir mobil uygulama geliştirme hizmeti bir çok farklı yetenek gerektirir. Ekibimizdeki farklı yeteneklere sahip uzmanlar ile bu hizmeti analiz adımından uygulamaların markete yüklenmesine kadar uçtan uca sizlere sunuyor ve anahtar teslim teslimat yapıyoruz.

4

Destek Hizmeti Sunuyoruz!
İhtiyaçlarınızın zaman içinde değişebileceğini biliyoruz. Bu nedenle, mobil uygulamalardaki değişiklik talepleri için uzun dönem danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sabit bir fiyat teklifi verebilir misiniz?
Evet yapabiliriz. Projenize başlamadan önce, ayrıntılı bir proje şartnamesi yazmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve ardından işi teslim etmek için size sabit bir fiyat teklifi sunuyoruz.
Hem iOS hem de Android için uygulamalar oluşturabilir misiniz?
Evet, yaptığımız uygulamaların çoğu hem iOS hem de Android mobil platformlarını destekliyor. İnsanların uygulamalarının web ve mobil cihazlarda çalışmasını istemesi yaygındır, bu nedenle her iki platformu da hızlı bir şekilde desteklememizi sağlayan Flutter ve React native gibi geliştirme çerçeveleri kullanıyoruz.
Bir fikrim var, nereden başlamalıyım?
Bizimle konuşabilirsiniz. Fikrinizi bizimle paylaşırsanız, ekibimizden biri bir iş günü içinde e-posta veya telefon yoluyla yanıt verecektir. Proje ve fikirlerinize ilişkin her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Web uygulamaları da yapıyor musunuz?
Evet, aslında oluşturduğumuz hemen hemen her mobil uygulamanın, onu çalıştırmak için perde arkasında web tabanlı bir uygulamaya ihtiyacı var. Mobil uygulama ile birlikte web uygulamalarını da dilerseniz devreye alabiliriz.
Geliştirme süreci boyunca ne tür destekler alacağım?
Geliştirme süreci boyunca birincil irtibat noktanız olacak özel bir proje yöneticisine atanacaksınız. Tüm istek ve sorularınız uygun şekilde öncelik verilir. Ayrıca, lansman tarihinden sonra isteklerinize yanıt verebildiğimizden emin olmak için bir dizi destek ve bakım seçeneği sunuyoruz.
Kaynak kodun sahibi olacak mıyım?
Evet, projeniz için yazdığımız size özel kod için uygun telif hakkı veya lisans hakları verilecektir. Fikri mülkiyet hakları konusunda şeffafız ve proje başlamadan önce kod sahipliği şartlarımızı gözden geçirme fırsatına sahip olacaksınız.
Uygulamamı oluşturmam ve başlatmam ne kadar sürer?
Başarılı bir projenin başlatılmasına birçok faktör katkıda bulunur ve bazı gereksinimler, projenin geliştirilmesinin diğerlerinden daha uzun sürmesine neden olabilir. Ancak, geliştirme çalışması yaklaşık iki ay sürmesidir.
Arayüz tasarımı hizmetleri sunuyor musunuz?
Evet. Çoğu uygulama projesi, geliştirmeye başlamadan önce uygulamanın nasıl görüneceğine ve hissedeceğine dair özel görseller oluşturmakla başlar. Markanızın ardındaki değeri, imajını ve bir bütün olarak işinizi keşfederek kullanıcı arayüz ve kullanıcı deneyim tasarlıyoruz (UI/UX Design).
Zaten tasarımlarımız var, bunlarla çalışabilir misiniz?
Muhtemelen evet. En iyi kaliteyi ve tutarlılığı sunmamızı sağladığı için mümkünse kendi tasarım sürecimizi takip etmeyi tercih ediyoruz, ancak bu konuda esnek olabiliriz. Tasarımlarınız güçlüyse ve etkili olacağından eminsek, evet, onlarla çalışabiliriz. Ancak, yüksek standartlarımızı karşılamıyorlarsa tasarımları sizin için oluşturmamızı tavsiye edeceğiz.

Hemen formu doldurun! En kısa sürede iletişime geçelim.

Formdaki bilgileri girerek Gönder butonuna tıklayın. Temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  • Bu işlem tamamen ücretsizdir.
  • İhtiyaçlarınızı belirleyip size özel teklifimizi dinleyebilirsiniz.