Müşterilerimiz

YOO Mimarlık olarak yaklaşık 4 yıldır Ofix’in Bilgi Sistem Destek Hizmet’inden faydalanıyoruz. Hizmet kapsamında, çalışanlara gündelik bilgi sistem yardım masası desteği sunulduğu gibi, web sitelerimiz ve e-posta servislerimiz de yönetilmekte. Bu sayede, firmamda ilave bir bilişim personeline ihtiyaç duymuyorum.

Volkan KAYNAK, Genel Koordinatör, YOO Mimarlık

Web sitemizin ziyaretçi oranları çok düşüktü. Ofix’in SEO danışmanlığı hizmeti ile web sitemiz arama motorlarına uyumlu hale getirildi. Bu sayede, sitenin İnternet’teki görünürlülüğü arttırılarak ziyaretçi sayımız üçe katlandı.

Şennur DURMAZ, Kurulsal İletişim Yöneticisi, Mimar Holding

Şirket içi ve dışı ilişkilerde e-posta ve online görüntülü görüşme sistemlerini sıklıkla kullanıyoruz. Bu ihtiyacımızı da Ofix’ten avantajlı fiyatlar ile tedarik ettiğimiz Microsoft 365 aboneliği ile karşılıyoruz. Çalışan sayımıza göre dinamik olarak lisans miktarını arttırıp azaltabiliyoruz. Bu sayede saha ekiplerimiz ile hızlı iletişim kurarken, müşterilerimize de anında ulaşabiliyoruz.

Burak DAĞLAR, Saha Operasyon Yöneticisi, Servis 365

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, bir web uygulamamızın mobil uygulamasına da ihtiyaç duyduk. Ofix’in yazılım ve ürün geliştirme ekipleri web uygulamamızı ve ihtiyaçlarımızı analiz ederek bize ve müşterilerimize uygun bir mobil uygulama tasarlayıp kısa sürede yazılımsal geliştirmesini yaptılar. Mobil uygulama sayesinde, daha geniş bir müşteri segmentine ulaşarak ürünümüzün daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağladık.

Özge KARAKOÇ, Ürün Yöneticisi, Hipposoft

ARCO Global olarak dünya çapına hizmet ediyoruz. Uluslararası bir çok müşterimiz mevcut. Bu nedenle, marka algısı ve sosyal medyada görünür olmak bizim için çok önemli. Kısa süre önce Ofix’ten sosyal medya danışmanlığı hizmeti konusunda destek almaya başladık. Bizim adımıza, marka kimliği ile uyumlu içerikler hazırlanıp bizim onayımız sonrasında paylaşılıyor. Gelen cevaplar hızlıca cevaplanıyor. Kaliteli hizmetlerinden ve hızlı aksiyonlarından gayet memnunum.

Atıl KÖSE, Genel Müdür, ARCO GLOBAL

İkitelli OSB Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 42/F
Başakşehir, 34490 İstanbul, Türkiye

0 (850) 288 32 30

itdestek@ofix.com