Site Kullanım Koşulları

Merhaba

Sitemizi ziyaret eden sayın ziyaretçimiz.

Sitemiz ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda giderebilmeniz açısından en işlevsel bir biçimde dizayn edilmiştir. Sitemiz www.ofix.com “İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi Atatürk Bulvarı No:42/F Başak Park AVM Kat:2 Başakşehir/İstanbul” adresinde tescilli 0634043934100001 mersis no ile işletilmektedir. Sitemizi ziyaretiniz sırasında üye olursanız kullanıcı sıfatını da taşırsınız. Kullanıcı kişiler üyelik sözleşmesini kabul etmiş olurlar. Üyeler vermiş oldukları bilgilerin doğruluğundan kendileri mesuldürler.

Kullanıcılar çerez politikamızı kabul etmiş sayılırlar. Bknz. Çerez politikamız.

Kullanıcılar kendilerine yapılan e posta, sms ve sair mecralardaki bilgilendirmeleri kabul etmiş sayılırlar.

Bizim ile paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz güven altındadır.Kişisel verilerinizin OFİX  tarafından işlenmesi ile ilgili olarak tarafınızın 6698 sayılı yasanın  11. maddesi uyarınca  kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verilerinizin işlenmiş olması halinde buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerinizin işlenme amacı ve buna uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, düzeltme  hakkınız vardır. Buna dair forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı siteye erişimindeki şifre ve kullanıcı adı güvenliğinden kendisi sorumludur. Bunların üçüncü şahısların eline geçmesi nedeni ile kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan OFİX  sorumlu tutulamaz .

Sitede paylaşılan her nevi görsel  ve bilgi fikir edinilmesi amaçlı olup OFİX in taahhüdü değildir. 

Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik faaliyetinde bulunmayacağını aksi durumda  doğan zarar ziyandan mesul olacağını kabul ve beyan eder.

Sitemizin kullanımı yönünden doğacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir. Sitenin kullanımı ile bütün bu şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kullanıcı tarafından kabul edilmemesi veya kısmen kabulü durumlarında kullanıcıların siteden yararlanmaması gerekir.