Web Sitesi Yapımı

Firmanızın ya da kurumunuzun daha güvenilir görünmesi ve kurumsal kimliğinizin müşterilere en doğru şekilde yansıtılması için kurumsal web sitenizin tasarım, yazılım geliştirme ve yayına alma süreçlerini kapsayan hizmetimizdir.

Web Sitesi Tasarım ve Geliştirme Hizmeti ile;

  • İhtiyaçlarınızı analiz ediyoruz,
  • Kurumsal kimliğinize uygun tasarım yapıyoruz,
  • Site içerik çalışmasını yapıyoruz,
  • Yazılım geliştirmesini yapıyoruz,
  • Yayına alıp, dilerseniz hosting hizmeti sağlıyoruz.

Neleri Kapsar?

İhtiyaç Analizi

Hedef kitlenizi, sektörünüzü ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek en doğru çözümü sunuyoruz.

UI/UX Tasarım ve İçerik Hazırlama

Müşterileriniz kullanıcı deneyimlerini baz alarak modern, kullanışlı ve esnek bir kurumsal arayüz ve deneyim tasarlıyoruz.

Yazılım Geliştirme

WordPress ve yazılım araçlarını (HTML, CSS, Javascript) kullanarak sitenizin yazılım geliştirmesini yapıyoruz.

Hosting Hizmeti

Dilerseniz sizin belirleyeceğiniz platform üzerinde, dilerseniz kendi ortamımızda hosting hizmeti sağlıyoruz.

Farkımız

1

Tecrübeliyiz!
Yaklaşık 10 yıldır analiz, tasarım ve yazılım geliştirme hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzun sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde web sitesi yapımı süreçlerimiz profesyonel şekilde yürütülür.

2

İhtiyaçlarınızı iyi anlıyoruz!
Ekibimiz bünyesinde sadece yazılım geliştirme uzmanları bulunmaz. Takımdaki uzman analistler, ihtiyaç ve beklentilerinizi iyi analiz ederek, sizinle yazılım geliştiriciler arasında köprü olur.

3

Uçtan uca hizmet!
Bir web sitesi yapım hizmeti bir çok farklı yetenek gerektirir. Ekibimizdeki farklı yeteneklere sahip uzmanlar ile bu hizmeti analiz adımından hosting hizmetine kadar uçtan uca sizlere sunuyor ve anahtar teslim teslimat yapıyoruz.

4

Destek Hizmeti Sunuyoruz!
İhtiyaçlarınızın zaman içinde değişebileceğini biliyoruz. Bu nedenle, web sitenizdeki değişiklik talepleri için uzun dönem danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Yeni bir web sitesi ne kadara mal olur?
Web sitesi geliştirmenin tam maliyetini hesaplamak analiz yapmadan mümkün değildir. Çünkü sitesi geliştirme, müşterinin gereksinimlerine göre tamamen özelleştirilebilir olacaktır. Günümüzde web sitenizi geliştirmek için birçok seçenek bulabilirsiniz. Ofix Digital olarak projeler üzerinde ayrı bir analiz yaptıktan sonra fiyatlandırma yapıyoruz ve beyin fırtınası yaptıktan sonra istenilen sonuca ulaşmak için çalışıyoruz.
Yalnızca WordPress web siteleri mi oluşturuyorsunuz?
WordPress kullandığımız araçlardan sadece biri. Web siteleri Shopify, Laravel ve daha pek çok platform kullanılarak geliştirilebilir. Ancak WordPress, herhangi bir kısıtlama olmaksızın herhangi bir tür web sitesi oluşturma konusunda çok destekleyici ve esnektir. Daha güvenilir ve güvenilir bir web sitesi oluşturmak daha önemlidir, bu nedenle proje gereksinimlerini anlamak ve en uygun platformu seçmek daha iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olacaktır.
Sitemin bakımını benim için yapar mısınız?
Bir web sitesinin esnekliğini ve güvenilirliğini dengelemesi için düzenli bakım şarttır. Uygun bakım, web sitenizin güvenliğini sağlamanıza, yeni ziyaretçiler davet etmenize, trafiği artırmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olacaktır.
Web sitem mobil uyumlu olacak mı?
İnsanlar; bilet rezervasyonu, çevrimiçi sipariş, İnternet’te gezinme gibi görevler hareket halindeyken yapmak isterler. Bu nedenle, duyarlı bir web sitesi geliştirmek, web sitenizin hem küçük hem de büyük cihazlarda görünümünü ve verdiği hissi artırmaya yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ziyaretçi sayısını, arama motorlarındaki sıralamaları artırır. Ziyaretçilerinizi çekici kılacak ve optimize edilmiş bir tarama deneyimi sunacak duyarlı bir web sitesi geliştirmeyi sağlıyoruz.
Bir web sitesi oluşturmak ne kadar sürer?
Profesyonel bir web sitesi geliştirme şirketi seçtiyseniz, daha az işlevselliğe sahip temel bilgi web siteleri için sıfırdan başlayıp sonuna kadar yaklaşık 1 ila 4 ay sürer.
Web sitesini kim barındırıyor?
Web sitenizi oluşturmak için web sitenizi barındıracak bir sağlayıcı seçmeniz gerekecek, bu web sitenizi çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirir. Piyasada bir çok barındırma sağlayıcısı bulunmakla birlikte bu hizmeti biz de verebiliriz.
Web sitesini oluşturduktan sonra kendim güncelleyebilir miyim?
Evet, oluşturulduktan sonra web sitenizi güncellemeye devam edebilirsiniz. Web sitenizi yeni içeriklerle güncel tutmazsanız, arama motorlarında çevrimiçi görünürlüğünüzü kaybetme olasılıkları vardır. KOBİ Digital’de içeriğin gelecekte kolaylıkla arka uçta nasıl düzenlenebileceğinin belgelerini müşterilerimize sağlıyoruz. Bu nedenle, web sitenizi sık sık güncel tuttuğunuzdan emin olun.
Web sitemde bir e-posta kayıt formuna sahip olmak istiyorum? Bunu nasıl yapabilirim?
Bu, işletmenize daha fazla potansiyel müşteri getirmek için harika bir fikir. MailChimp, SendinBlue, ActiveCampaign ve daha fazlası gibi en iyi e-posta pazarlama platformlarından herhangi birini kullanarak web sitenize bir kayıt formu yerleştirebilirsiniz.
Web sitemle kaç sayfa alıyorum?
Gereksinimlerinize bağlı olarak üzerinde çalışabiliriz. Gelecekte SEO ile web sitenizi optimize etmenize yardımcı olacağı için birkaç sayfalı bir web sitesi geliştirmenizi öneririz.
Web sitemi nasıl kuruyorsunuz?
İhtiyaçlarınızı anlayarak web sitenizi oluşturuyoruz. En iyi ve uygun alan adını, barındırma sağlayıcılarını, özelleştirilmiş tasarım ve içeriği yapılandırmayı sağlıyoruz. Ayrıca, SEO ve hız optimizasyonu ile ihtiyaçlarınıza göre web sitenizi oluşturuyoruz.
Halihazırda bir web sitem var, onu değiştirmek ne kadar kolay?
Halihazırda mevcut olanı güncellemenin zorluk seviyesi, hangi değişikliklerin gerekli olduğuna bağlıdır. İhtiyaç oldukça karmaşıksa teslim edilmesi zaman alabilir ve sadece küçük değişiklikler yapılacaksa en kısa sürede ele alınabilir ve teslim edilebilir.
Web sitemi oluştururken SEO yapıyor musunuz?
Evet, meta veri ayarlama, izleme ve analiz kurulumu gibi öğeleri dahil ettiğimiz bir SEO temel kurulum paketi sunuyoruz. Müşteriler ayrıca daha fazla optimizasyon için aylık olarak diğer SEO hizmetleri için teklif verebiliriz.
Web sitem için içerik yazmama yardım eder misiniz?
Elbette, web sitenize alakalı içerik eklemenize yardımcı olabiliriz. Metin yazarlarından oluşan ekibimiz, gereksinimlerinizi ve iş hedeflerinizi anlayarak profesyonel içerik sunmanıza yardımcı olabilir. KOBİ Digital’de açılış sayfaları, hizmet sayfaları için içerik sağlıyoruz ve ayrıca işletmeniz için alakalı bloglar yazmayı ve düzenli bir içerik güncellemesi ile sürdürmeyi bir uygulama haline getiriyoruz.

Hemen formu doldurun! En kısa sürede iletişime geçelim.

Formdaki bilgileri girerek Gönder butonuna tıklayın. Temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  • Bu işlem tamamen ücretsizdir.
  • İhtiyaçlarınızı belirleyip size özel teklifimizi dinleyebilirsiniz.